Torek, 15 Sep 2009

Muzej v novi sezoni

slikaTa teden si je po poletnem oddihu ponovno mogoče ogledati muzejsko stalno razstavo, ki je na ogled postavljena v prostorih Kiberpipe na Kersnikovi. In kaj novega se bo dogajalo? V sezoni 2009 / 2010 bom poudarek namenila predvsem spletni vsebini. Spletna stran muzeja se že nekaj časa nahaja na lastnem naslovu www.racunalniski-muzej.si, prenovljena je spletna galerija, “twitamo“, pričakujete pa lahko še “stilsko” preobrazbo spletne strani, vedno več vsebin in zanimivosti iz zgodovine računalništva, online razstave ter večjo prisotnost v t.i. internetnih družabnih omrežjih. Poleg tega se bo veliko dogajalo v ozadju, saj so težnje s strani Kiberpipe o selitvi muzeja v druge prostore vedno večje. Vse ob svojem času, do takrat pa nas sledite na twitterju, spletnih straneh in vaše ideje ter predloge pošiljajte na info at racunalniski-muzej.si. Na sliki: del stalne razstave.

en komentar na “Muzej v novi sezoni”

1. mulaz Pravi:

jeeeej :)