Sreda, 22 Jun 2011

┼áe zadnji No-lan party kot zaklju─Źek Kiberpipine sezone

V petek, 24. junija, se bo v Kiberpipi od 19. ure dalje ob zaklju─Źku Kiberpipine 10. programske sezone in sezone ra─Źunalni┼íkega muzeja odvijal ┼że sedmi tradicionalni No-LAN party. No-LAN party ozna─Źuje turnir v legendarnih PC igrah s konca 80-ih let ter za─Źetka 90-ih let, zabavo za ljubitelje starej┼íih ra─Źunalni┼íklih iger in za vse generacije, naveli─Źane vseh sodobnih realisti─Źnih strelja─Źin in Harryjev Potterjev. V tekmovalnem delu se bodo igralci lahko pomerili v Dyna Blaster in Duke Nukem 3D. Ob turnirjih pa se boste lahko zabavali z ra─Źunalniki iz Kiberpipinega ra─Źunalni┼íkega muzeja – Commodore 64, ZX Spectrum, Atari 1040ST, Macintosh SE, IBM PS/1, IBM PC XT in ostali. Do poznih ve─Źernih ali zgodnjih jutranjih ur nas bo z glasbo iz iger zabaval DJ Andrew L. Vstopnine/prijavnine ni!