Nedelja, 16 Apr 2006

V muzeju podiramo rekorde – četrti del

Jah, dolgo je tega, odkar se je ta saga začela … zgledujemo se pač po Lucasu, le da si pri nas I, II, III … ipd. deli sledijo in tudi poročamo o njih v pravem časovnem vrstnem redu (mislim, ne čakamo, da se bodo pogumni igralci postarali ali kaj podobno bedastega). Ja, dolgo je tega, odkar smo poročali o prvem,
drugem ter tretjem delu te razburljive sage.

Po mnogih dogodivščinah, po vpleteni Dr. Roman zgodbici, po daljši bitki s svojim jazom (v smislu, ali se res splača zvedeti kaj je na koncu tega spila?!?) se pogumna igralca P ter B vračata na sceno v novem delu te sage – V muzeju podiramo rekorde – IV. del. Vendar tudi tokrat (seveda, katera saga pa se zaključi s 4. delom, doh) še nismo uspeli ugotoviti, kaj za vraga se točno že zgodi na koncu špila Prehistorik 2 (v katerem se boste morda tudi vi lahko pomerili na muzejskem turnirju) – kljub pomoči pogumnega igralca P2, ki je igro bojda že obrnil do konca.

Fotogalerija, ki jo prispeva pogumni mobitel pogumne igralke P:

P.S. Vse najboljše, pogumna igralka P. :)