Sreda, 19 Jul 2006

Kiberpipin muzej gostuje na obali

Kiberpipin računalniški muzej se odpravlja ta konec tedna od 21.7. do 23.7. na gostovanje na slovensko obalo v sodelovanju s slo-techovim dogodkom NEST. V Hrvatinih nad Koprom boste lahko videli štiri izmed mnogih (naj na tem mestu še omenim, da se je zadnja dva meseca naša zbirka povečala za 8 na novo pridobljenih računalniških dinozavrov in njihovih delov!) eksponatov našega muzeja, Macintosh Plus, Commodore 64, IBM PS1 ter IBM XT. O dogajanjih na obali vas bomo sproti obveščali, če le ne bo pretirano vroče in senca ob obali preveč mamljiva :)

en komentar na “Kiberpipin muzej gostuje na obali”

1. Računalniški muzej » Muzej v poletnem času Pravi:

[…] Od 30. 6. 2008 dalje bo Kiberpipin računalniški muzej zaprt. Ponovno bomo odprli vrata predvidoma meseca oktobra. Konec julija si boste lahko del muzejske zbirke ogledali na dogodku NEST, ki bo potekal od petka, 18. 7. 2008 ob 12:00, do nedelje, 20. 7. 2008 v Piranu. Tam smo gostovali že lani ter predlani. […]