Četrtek, 3 Aug 2006

Večamo muzej

Ekipa Kiberpipinega računalniškega muzeja med poletnimi počitnicami / dopusti ne lenari in počiva pod palmami (če pa že, pa razmišlja o muzeju :]), temveč se trudi, da bi bil muzej naslednje leto še bolj oh in sploh kul, kot je bil letos (Ali je to sploh mogoče, se sprašujete? Z veliko truda nam bo uspelo in vsekakor je mogoče).

V ta namen smo naredili še dva Kubusa(tm) (naš lasten design in zasnova, stvari patent in mastni denarci ne uidejo!). Večnamenska uporabnost, prilagodljivost prostoru, dobra osvetljenost ne glede na to, ali je levo ali desno od okna, ali pa okna sploh ni; neopaznost, če je potrebna; v določenih primerih opaznost; lahko je skladiščni prostor, kredenca, omarca ali pa samo govorni stebriček… Ne verjamete? Ne le obljube, tudi dokaz:

Huh, pardon malo me je zaneslo, sem pozabila, da jih se ne prodajamo …
Otvoritev muzeja lahko pričakujete oktobra meseca, sicer vas bomo pa kot je ze v navadi pridno obveščali o vsem mogočem in nemogočem.