Ponedeljek, 30 Jul 2007

e nekaj novosti v naši zbirki

Tokrat gre za računalnike podjetja Sun, ki smo jih prejeli od Akademske in raziskovalne mreže Slovenije – Arnesa. Več o teh računalnikih bomo pisali nekoliko kasneje.Tokrat objavljamo le sliko:
slika

V kratkem namreč načrtujemo popis celotne zbirke, ki ga bomo objavili tudi na spletni strani, vključno s slikami ter opisi računalnikov. Ker se muzej sooča z veliko prostorsko stisko lahko v prihodnji sezoni pričakujete tudi več tematskih razstav, v okviru katerih bomo razstavili računalnike, ki sicer obiskovalcem niso dostopni.

en komentar na “ e nekaj novosti v naši zbirki”

1. Kiberpipin računalniški muzej » Popis muzejske opreme Pravi:

[…] smo obljubili že meseca julija, smo danes uspešno opravili celoten popis muzejske zbirke (računalnike in […]