Sobota, 6 Oct 2007

Tretji No-lan party

V četrtek, 18. 10. 2007 bo v popoldanskem času (od 18ih naprej) v Kiberpipi potekal že tretji tradicionalni No-lan party. No-lan party je družaben dogodek za vse “gejmerske” generacije, kjer se lahko prijavljeni tekmovalci pomerijo v izbranih legendarnih računalniških igrah in se potegujejo za retro-muzejske nagrade. Tokrat so v ožjem izboru igre:

slikaZa svojo najljubšo igro (izmed izbranih, seveda) lahko glasujete na Kiberpipini spletni strani in na Slo-techu. Prijave bomo začeli zbirati pet dni pred samim dogodkom, ko bo znano, katere igre se bodo uvrstile v tekmovalni del.
V netekmovalnem delu dogodka se bodo lahko tudi obiskovalci pomerili v legendarnih računalniških igrah – na velikem platnu. Kako smo se imeli na preteklih dveh No-lan partyjih si lahko ogledate tukaj.

en komentar na “Tretji No-lan party”

1. Kiberpipin računalniški muzej » Pravila igre tretjega No-lan partyja Pravi:

[…] tretji tradicionalni No-lan party sta se po vaših željah (anketa na Slo-techu ter Kiberpipini spletni strani) v tekmovalni del […]