Sreda, 15 Oct 2008

Muzej na študentski areni

slikaKiberpipin računalniški muzej se tudi tokrat predstavlja na študentski areni, ki poteka od 14. 10. do 16. 10. 2008 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani. Obiskovalci se lahko preizkusijo v retro igrah. Nekaj slik z arene si lahko ogledate v spletni galeriji. Na tem mestu naj se še opravičimo, saj si danes ni bilo mogoče ogledati razstave zbirke Inštituta za biomedicinsko informatiko Medicinske fakultete v Ljubljani, zaradi pomembnega OU poker turnirja, ki se je dogajal v prostorih lokala Metropol. Razstava bo ponovno na ogled predvidoma jutri dopoldne, najkasneje pa do poznega popoldneva.

2 komentarjev na “Muzej na študentski areni”

1. brodul Pravi:

Razstava je nazaj :D . Wiiiii

2. Računalniški muzej » Zaključek sezone 08 / 09 Pravi:

[…] 18. dneva muzejev, organizacija predavanja MyCPU, sodelovanje na festivalu HAIP, predstavitev na študentski areni, […]