Četrtek, 16 Feb 2006

V muzeju podiramo rekorde – prvi del

Gre za igrico Prehistorik 2, za katero še ni znano, ali jo je kdo že pokončal (beri odigral do konca) brez goljufanja – tistim, ki pravijo, da so že prišli do konca špila pa ne verjamemo, ker se niti ne spomnijo, kaj se zgodi na koncu. Zatorej sta se pogumna igralka P ter igralec B lotila zadeve v Kiberpipinem računalniškem muzeju na legendarni IBMovi PS enki. Cilj je seveda brez goljufanja pokončat ta špil enkrat za vselej in ugotoviti, kaj se zgodi na koncu. In seveda objaviti končno sliko, da se tudi tistim, ki so kao že enkrat končali špil, osveži spomin. :)
Trenuten rekord je t.i. “ledena soba” (glej sliko desno – slaba kvaliteta, ker je slikano s pogumnim mobitelom pogumne igralke P), oziroma level 10, za katero(im) se po nepotrjenih informacijah nahajata še dve sobi v Gradu. Več o tem podvigu poroča tudi pogumni igralec B.
O novih uspehih pogumne igralke P in igralca B vas bomo seveda še naprej obveščali. Ostanite z nami!