Ponedeljek, 20 Feb 2006

Priprave na gostovanje Monitorjevega računalniškega muzeja

Danes je šla slabemu vremenu (padal je zloben dež, ki nam je hotel preprečiti naše namere) kljubujoča Kiberpipina ekipa (kako požrtvovalno, boste rekli, pa še res je) na uredništvo revije Monitor po računalnike, ki jih bomo gostili v Kiberpipinem računalniškem muzeju. V že omenjenem slabem vremenu se je ekipa odpeljala s Kersnikove do Dunajske 51 s kombijem, kjer je drzni voznik kombija zapeljal čisto do stranskih vrat uredništva, da eksponati ne bi bili izpostavljeni zlobnemu dežju (ki je še vedno padal). S pomočjo prijazne Mladinine PRovke (ki je gostovanje tudi omogočila) smo znosili vseh 13 eksponatov do kombija. Samo zato, da si jih boste lahko ogledali – na ogled bodo postavljeni en mesec – od petka, 24.2., ko bo otvoritev ob 20:00 uri. Teaser slikce – a če mislite, da bomo izdali vse eksponate, ki bodo na ogled, se motite, za to bo treba pricapljat na otvoritev. (Četudi bo padal zloben dež, otvoritev BO!).