Ponedeljek, 20 Feb 2006

Priprave na gostovanje Monitorjevega ra─Źunalni┼íkega muzeja

Danes je ┼íla slabemu vremenu (padal je zloben de┼ż, ki nam je hotel prepre─Źiti na┼íe namere) kljubujo─Źa Kiberpipina ekipa (kako po┼żrtvovalno, boste rekli, pa ┼íe res je) na uredni┼ítvo revije Monitor po ra─Źunalnike, ki jih bomo gostili v Kiberpipinem ra─Źunalni┼íkem muzeju. V ┼że omenjenem slabem vremenu se je ekipa odpeljala s Kersnikove do Dunajske 51 s kombijem, kjer je drzni voznik kombija zapeljal ─Źisto do stranskih vrat uredni┼ítva, da eksponati ne bi bili izpostavljeni zlobnemu de┼żju (ki je ┼íe vedno padal). S pomo─Źjo prijazne Mladinine PRovke (ki je gostovanje tudi omogo─Źila) smo znosili vseh 13 eksponatov do kombija. Samo zato, da si jih boste lahko ogledali – na ogled bodo postavljeni en mesec – od petka, 24.2., ko bo otvoritev ob 20:00 uri. Teaser slikce – a ─Źe mislite, da bomo izdali vse eksponate, ki bodo na ogled, se motite, za to bo treba pricapljat na otvoritev. (─îetudi bo padal zloben de┼ż, otvoritev BO!).