Ponedeljek, 22 Dec 2008

Natečaj za naj retro računalniško majico

Kiberpipin računalniški muzej razpisuje natečaj za naj retro majico. Končno je napočil pravi čas, da izpeljemo akcijo, ki bo pripomogla tako k prepoznavnosti muzeja kot tudi večji prisotnosti računalniške zgodovine v vsakdanjem življenju. Želimo si unikatnih, inovativnih in zanimivih prepletov modernega designa s starimi računalniškimi igrami, programi, konzolami, luknjanimi karticami … Natečaj se bo zaključil 20. februarja 2009, vse in še več o tem pa si lahko priberete tukaj (pdf). Vaše predloge in ideje seveda sprejemam z veseljem.

en komentar na “Natečaj za naj retro računalniško majico”

1. Računalniški muzej » Muzejski program v začetku leta Pravi:

[…] zanimivostih iz računalniške zgodovine in novostih v muzeju. Seveda pa moram ponovno omeniti tudi natečaj za naj retro računalniško majico, na katerem lahko sodelujete do 20. 2. 2009. (Več o natečaju si preberite […]