Ponedeljek, 2 Mar 2009

Zgodovina trdih diskov – začasna razstava

Od danes naprej si lahko na razstavnem prostoru računalniškega muzeja v caffe Metropolu ogledate začasno razstavo “Zgodovina trdega diska“. Na razstavi si lahko ogledate IBM 3390 diskovni sistem, disk iz sistema IBM 3370 in IBM 3336 disk pack, enega izmed prvih popularnih diskov osebnega računalništva, delujoč odprti novejši disk in še kaj. Vabljeni na ogled. Razstava bo predvidoma na ogled do 10. 4. 2009.

slika1slika2slika3slika4

en komentar na “Zgodovina trdih diskov – začasna razstava”

1. Računalniški muzej » Razstava “zgodovina trdih diskov” na ogled še ta teden Pravi:

[…] razstavnem prostoru v caffee Metropol si lahko še ta teden ogledate razstavo “Zgodovina trdih diskov”, v okviru katere predstavljamo IBM 3390 diskovni sistem, disk iz sistema IBM 3370 in IBM 3336 disk […]