Ponedeljek, 11 May 2009

Razstava “40 let interneta”

Od danes dalje si lahko na razstavnem prostoru v caffe Metropol nad Kiberpipo ogledate razstavo “40 let interneta“. Razstava je zasnovana kot časovni pregled tehnologij in dogodkov, ki so vplivali na razvoj svetovnega spleta. Pregled smo delno povzeli po “Internet history” (Computer history museum). Razstava bo postavljena do petka, 5.6. Vljudno vabljeni na ogled.

slikaslikaslika

2 komentarjev na “Razstava “40 let interneta””

1. Klima Pravi:

Že 40 let? Dejansko pa je racvet doživel šele, ko se je zavohal denar in ko je postal prosto dostopen navadnim uporabnikom za normalno ceno.

2. Računalniški muzej » Razstava Zgodovina interneta v Hostlu Situla (NM) Pravi:

[…] teden so si obiskovalci lahko razstavo 40 let interneta ogledali v Hostlu Situla, na Dilančevi 1 v Novem mestu. Razstavo smo tam postavili v sodelovanju z […]