Četrtek, 2 Mar 2006

Gostujoči Monitorjev muzej

Za vse tiste, ki ste zamudili otvoritev gostujoče razstave Monitorjevega muzeja, si lahko v naši galeriji (klik na slikco) pogledate utrinke z začetka otvoritve (slik s konca otvoritve ni, prav vam je, kaj vas pa ni bilo:)). In piramido iz muzejskih koledarčkov (ja, piramido iz muzejskih koledarčkov).

Za ogled Monitorjevega muzeja pa seveda ni prepozno, razstava je odprta vsak delavnik od 10:00 do 22:00 do 24.3.2006 ko bomo zamenjali gostujoče računalnike z eksponati slovenskih zbirateljev. (Izjema je le jutrišni dan, 3.3., ko bo Kiberpipa zaprta cel dan.)

Vljudno vabljeni na ogled Monitorjevih računalnikov – pa ne le na ogled, lahko jih tudi preizkusite, kot je to že v navadi v Kiberpipinem računalniškem muzeju.