Četrtek, 2 Mar 2006

V muzeju podiramo rekorde – tretji del

Da ne boste že mislili, da sta pogumna igralka P ter pogumni igralec B obupala – kje pa! Tudi čez vikend sta se poskušala približati končnemu cilju – obrniti igro Prehistorik na muzejski PS enki. Glej prvi del in drugi del. Najbrž je bilo krivo pustno razpoloženje in preveč krofov, zaradi katerih kondicija ni bila na višku, da sta spet obtičala v gradu (glej sliko, ki žal ni najboljše kvalitete, saj je spet slikana s pogumnim mobitelom pogumne igralke P). Oba pogumna igralca pa obljubljata, da bosta še ta teden končno uspela doseči željeni cilj. Zatorej ostanite z nami in izvedeli boste, kaj se v resnici zgodi na koncu te legendarne igre.