Ponedeljek, 15 May 2006

Išče se Tetris za GameBoy

… ter dva adapterja za elektriko za Game boy.
Tokrat prav zares rabimo tudi vašo pomoč. V Kiberpipinem muzeju smo se odločili, da bomo zbirko popestrili z vsekakor najbolj popularno
igralno konzolo izpred dobrih 15ih let – Game Boyem. Se še spomnite Tetrisa v dvoje? Iz vaših prispevkov smo uspeli privarčevati za dva Game Boya, manjkajo pa nam kot že rečeno – še ena igrica Tetris ter dva adapterja za elektriko, ker je kupovanje baterij prevelik zalogaj.

Če imate kaj od naštetega doma – s tem, ko boste donirali Kiberpipinemu računalniškemu muzeju, boste omogočili uporabo tistim, ki Game Boya niso imeli, ali pa sploh ne vedo, da je kdaj kaj takega obstajalo. Game Boya bosta na voljo obiskovalcem, vstop v Kiberpipin muzej pa je seveda prost.

Hvala!

2 komentarjev na “Išče se Tetris za GameBoy”

1. aleks Pravi:

game boyy so res ful zakon!!!!!!!!

2. aleks Pravi:

ooo