Sreda, 1 Oct 2008

Otvoritev 5. sezone v ponedeljek, 6. 10. 2008

Otvoritev že 5. sezone Kiberpipinega računalniškega muzeja bomo proslavili z razstavo zbirke, ki nam jo je podaril Inštitut za biomedicinsko informatiko Medicinske fakultete v Ljubljani, v ponedeljek, 6. 10. ob 20.00 uri v prostorih Kiberpipe ter Metropola na Kersnikovi ulici 6 v Ljubljani. Pili bomo Cockto in se zabavali v retro stilu 60-ih in 70-ih. In seveda ne pozabite, da si boste lahko naluknjali svojo lastno luknjano kartico!

en komentar na “Otvoritev 5. sezone v ponedeljek, 6. 10. 2008”

1. Informiraj.ME » Blog Archive » Je vaša kartica brez lukenj? Pravi:

[…] kartico, nekdaj najbolj razširjen medij shranjevanja računalniških informacij. Otvoritev bo v retro slogu 60-ih in 70-ih let v ponedeljek, 6.10. ob 20. uri v Caffé Metropol nad prostori […]