─îetrtek, 23 Feb 2006

Otvoritev gostujo─Źega Monitorjevega muzeja

Dolgo pri─Źakovani petek je skoraj tu – jutri, 24.2. 2006 ob 20:00 ste vabljeni na otvoritev Monitorjevega muzeja, katerega eksponati so kar nekaj ─Źasa samevali na njihovem uredni┼ítvu, sedaj pa je ponovno pri┼íel trenutek slave tudi za njih. Pri─Źakujte kar nekaj zanimivih eksponatov, od tipkovnice za Spetrum INES do “prenosnega” IBMa 5100 – kot ┼że re─Źeno v prej┼ínji novici o gostovanju Monitorjevega muzeja pa vsega le ne bomo izdali!

Za poku┼íino pa tale slikca na┼íe vitrine z gostujo─Źimi eksponati (ja, zanala┼í─Ź je tako, da se ne vidi vsega :-) ).

Se vidimo v Kiberpipinem muzeju, jutri ob 20:00!

en komentar na “Otvoritev gostujo─Źega Monitorjevega muzeja”

1. Ra─Źunalni┼íki muzej » Prevzeli smo Monitorjev muzej Pravi:

[…] revije Monitor prepeljali ve─Źji del preostankov njihove zbirke, predvsem eksponate, ki smo jih leta 2006 kot gostujo─Źo razstavo predstavljali tudi v ra─Źunalni┼íkem muzeju. S prevzemom ra─Źunalni┼íke opreme nekdanjega […]