Četrtek, 23 Feb 2006

Otvoritev gostujočega Monitorjevega muzeja

Dolgo pričakovani petek je skoraj tu – jutri, 24.2. 2006 ob 20:00 ste vabljeni na otvoritev Monitorjevega muzeja, katerega eksponati so kar nekaj časa samevali na njihovem uredništvu, sedaj pa je ponovno prišel trenutek slave tudi za njih. Pričakujte kar nekaj zanimivih eksponatov, od tipkovnice za Spetrum INES do “prenosnega” IBMa 5100 – kot že rečeno v prejšnji novici o gostovanju Monitorjevega muzeja pa vsega le ne bomo izdali!

Za pokušino pa tale slikca naše vitrine z gostujočimi eksponati (ja, zanalašč je tako, da se ne vidi vsega :-) ).

Se vidimo v Kiberpipinem muzeju, jutri ob 20:00!

en komentar na “Otvoritev gostujočega Monitorjevega muzeja”

1. Računalniški muzej » Prevzeli smo Monitorjev muzej Pravi:

[…] revije Monitor prepeljali večji del preostankov njihove zbirke, predvsem eksponate, ki smo jih leta 2006 kot gostujočo razstavo predstavljali tudi v računalniškem muzeju. S prevzemom računalniške opreme nekdanjega […]